Hry na PSP


PSP
PSPečko.cz je specializovaný portál pro majitele herní konzole PSP (PlayStation Portable)

Hry na PSP
V nabídce máme spoustu kvalitních her na PSP za velmi příznivé ceny.

PSP 3004 a PSP 1004
Pokud si chcete teprve konzoly PSP pořídit, máme pro vás nabídku konzolí za výhodné ceny. Vybrat si můžete mezi modely PSP 3004 a řady PSP 1000

Hry
Skvělé hry na PC a konzole Xbox 360 a Playstation 3 za velkoobchodní ceny najdete v herním obchodě HryPC.cz
Vyzkoušejte digitální distribuci her

PSP Vita
Objednejte si konzoly PSP Vita již nyní ! Vybrat si můžete ze dvou modelů.


PSP Vita

Co kdybyste si mohli vzít svůj PlayStation 3 i s hrami s sebou na cesty a vlezl se vám do kapsy? PlayStation Vita přesně tohle umožňuje! John Carmack, známá osobnost mezi herními vývojáři potvrdil, že nástupce PlayStationu Portable od Sony bude schopen rozjet víceméně neořezané verze PS3kových her. Díky odlišnosti od velkého PlayStationu budou PS Vita hry upraveny pro pokročilejší ovládání, což do hraní přinese novou interaktivitu a tak si budeme moci ještě lépe vychutnat herní zážitek. Navíc oceníte dokonalé online propojení s celou PlayStation komunitou.

Nové PS Vita má samozřejmě všechny funkce svého předchůdce – můžete jej použít jako kapesní přehrávač filmů, umí brouzdat na internetu a sociálních sítích, telefonovat přes Skype a perfektně přehrává hudbu, jeho primárním úkolem ovšem zůstává být mobilní herní konzolí. PS Vita Je na to připraven vskutku dokonale – přední, multi-dotykový displej s rozlišením 960x544 pixelů doplňuje zadní dotyková plocha, k dalšímu ovládání pak slouží 16 různých tlačítek a dvě pohodlně ovladatelné analogové páčky.

Stejně tak kamery jsou na PS Vita dvě – přední a zadní. Konzole se na internet umí připojit přes 3G technologii (pokud si 3G verzi pořídíte), přičemž defaultně obsahuje i zabudovanou GPSku a WiFi modul. Výkon pak zajistí čtyřjádrový procesor, 128 MB videopaměti VRAM a 512 MB operační paměti RAM, což je na mobilní zařízení skutečně více než dost. Vybrat si u nás samozřejmě můžete verzi s 3Gčkem i bez něj.